Čištění a regenerace umělých trávníků

Pouze pravidelná údržba umělého trávníku v souladu s plánem údržby od dodavatele vám zaručí maximální možnou životnost povrchu při zachování herních vlastností a parametrů. Využíváme technologii čištění a údržby, která umožňuje velmi spolehlivé a šetrné odstranění nečistot přímo z povrchu hřiště (tenisové, fotbalové atd.).

Podle stavu povrchu a stupně znečištění trávy se používá buď čistící nástavec se smýkacím kartáčem a odsáváním pro odstranění jemných nečistot, nebo rotační kartáč k odstranění hrubých nečistot, popř. větších nánosů. Vylepšený kartáčový systém a systém sání zabraňuje tomu, aby byl odstraňován vsypový materiál. Naproti tomu ale velmi důkladně odsává nečistoty a napřimuje vlákna, což je pro umělý trávník zcela zásadní.

Při této údržbě je vždy zaručeno, že díky umístění čistícího zařízení vpředu, bude vyčištěn každý roh a vsypový materiál bude obratem zapracován zpět. U trávníků s křemičitým vsypem dochází časem ke ztvrdnutí hrací plochy a je třeba provést dekompresi tzn. provzdušnění křemičitého vsypu.

Pro bližší informace nás kontaktujte

Pravidelnou údržbu trávníku doporučujeme
provádět minimálně 1x za rok